Ankara Hurda Demir, Demir Hurdası Alımı, Hurdacı, Fiyatları Ankarada, kilosu, boru alanlar, İnşaat ostim ivedik Sincan, Etimesgut Çankaya Keçiören Yenimahalle Mamak Eryaman, Yenikent, Pursaklar, Beypazarı, Gölbaşı, kaç Tl, kaç lira, Kaç para, alım-satım, Fiyatı

DEMİR HURDASI ALIMI

Ankara Hurda Demir

hurdacı telefon numaraları, hurdacı telefon numarası, hurdacı telefonları, hurdacılar numaraları, dikmen, ostim, sitesi, ivedik, Sincan, Etimesgut, Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Mamak, Eryaman, Yenikent, Pursaklar, Beypazarı, Gölbaşı

Ankara Hurda Demir

Demir Hurdası ağırlıklı olarak Hurda Demir Boru, Hurda Döküm, Hurda Lama demir, Hurda Profil Demir, Hurda Makina ile Demir hurdası içeren araç ve otomobil parçalarından oluşmaktadır. Bunların haricinde de demir içeren ve hurda durumuna düşen her çeşit demir hurdasını alıyoruz.


Ankara Hurda Demir

Geridönüşümünü yaptığımız ürünler arasında miktar olarak en fazla alım-satım yaptığımız ürün Demir Hurdasıdır. Kullanmadığımız, bir köşede bıraktığımız demir hurdaları bir süre sonra paslanmaya, çürümeye başlayarak değer kaybeder. Aynı zamanda da çevre ve doğaya zarar verir

Evinizde, İş yerinizde, Fabrikanızda, Deponuzda, Bodrumunuzda, Tarlanızda yada Bahçenizde atıl durumda bulunan hurda Demir yada Demir içeren herhangi bir hurdanızı satmak istiyorsanız aşağıdaki telefon numarasından yada WhatSapp Hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.


Müşteri Hizmetleri

WhatsApp İletişim


İşlerinde deneyimli personelimiz ve donanımlı araçlarımız ile hurdalarınızın bulunduğu alana en kısa zamanda ulaşarak hurdalarınızın keşfini yapar, yerinde veya en yakın kantarda tartar, piyasa fiyatının üstünde fiyat teklif eder, hurdaları kendi aracımıza yükler ve Nakit Ödeme yaparız.

Ankara Hurda Demir

Ankara Hurda Demir

Firmamız Göktuğ Hurda Metal atıl durumda bulunan hurda metallerinizi değerli kılıyor. Deponuzda, inşaatlarınızda, tarlanızda yada bahçenizde atılacak hurdalarınızı bizimle değerlendirin. Hurdanın bulunduğu ortama hızla gelerek değerinde alımlar ile zaman ve para kazanmanıza yardımcı oluyoruz. Her türlü hurdanızı, deneyimli çalışanlarımız ve geniş araç seçeneklerimiz ile size hiçbir zahmet vermeden gelip kapınızdan alalım.


Ankara Hurda Demir

Hurda Fiyatları, hurdanın kalitesi, hurdanın niteliği ve hurdanın toplam miktarına bağlı olarak değişebilmektedir. Hurda fiyatının kesin olarak belirlenebilmesi için yerinde keşif yapılması, hurdanın genel niteliği ve geri dönüşüm oranına göre fiyat verilmesi gerekmektedir.

Bizi arayıp hurdanın cinsi ve miktarı hakkında bilgi verdiğinizde, gerekirse bulunduğunuz yere gelip kaliteli hurdalarınızı en yüksek değerden almaktayız. Ayrıca firmamız hurda fiyatları konusunda eksper hizmetleri de vermektedir. Lütfen bizi aramaya çekinmeyiniz.


Hurda Geridönüşüm Slogan

Ankara Hurda Demir