Malıköy Hurdacı, Sincan Malıköy hurdacılar, hurda alımı, Temelli ,Malıköy Osb, telefonları, telefonu fiyatları fiyatı alanlar, Demir Bakır Alüminyum Sarı Pirinç, Hurdacılık, Motor Kablo, Çinko, Krom Paslanmaz, Beyaz Eşya, Akü, Kompozit Kombi Klima, Hurda Çamaşır Makinası Buzdolabı, Fırın, Bulaşık Makinası, Derin Dondurucu

MALIKÖY HURDA ALIMI

Malıköy Hurdacı

Malıköy Hurdacı

Malıköy Hurdacı, Sincan Malıköy hurdacılar, hurda alımı, Temelli ,Malıköy Osb, telefonları, telefonu fiyatları fiyatı alanlar, Demir Bakır Alüminyum Sarı Pirinç, Hurdacılık, Motor Kablo, Çinko, Krom Paslanmaz, Beyaz Eşya, Akü, Kompozit Kombi Klima, Hurda Çamaşır Makinası Buzdolabı, Fırın, Bulaşık Makinası, Derin Dondurucu alımı yapılır.

MALIKÖY HURDACI

Firmamız Göktuğ Hurda Metal, Malıköy ve Temelli bölgelerinin tamamından hurda alımı yapmaktadır.

Ankara Malıköy Hurdacı, Sincan Malıköy Hurdacı, Malıköy Hurdacılar ve civar yerlerde hurdacılık yapan tüm hurda firmalarından daha yüksek hurda fiyatları veren firmamız, hurda alımında nakit ödeme yapmaktadır.

Ankara genelinde faaliyet gösteren firmamız her çeşit metal hurda alımı yapmaktadır. Hurdanın miktarı ve niteliği ile orantılı olarak civar il ve ilçelerden de hurda alımı yapmaktayız.

Elinizde bulunan her nevi Demir Hurdası, Hurda Demir, Bakır Hurdası, Hurda Bakır, Alüminyum Hurdası, Hurda Alüminyum, Sarı Hurdası, Hurda Sarı Pirinç, Kablo Hurdası, Hurda Kablo, Kompozit Hurdası, Hurda Kompozit, Beyaz Eşya Hurdası, Hurda Beyaz Eşya, Akü Hurdası, Hurda Akü, Motor Hurdası, Hurda Motor, Çinko Hurdası, Hurda Çinko ve Krom Hurdası, Hurda Krom Paslanmaz satmak isterseniz aşağıdaki telefon numarasından yada WhatSapp hattından bizlere ulaşarak Hurdacı talebinde bulunabilirsiniz.

Talebiniz üzerine firmamıza ait araç ve personelden adresinize en yakın ekibimiz yönlendirilerek hurdalarınız değerinde alınır, nakit ödeme yaparız.

Müşteri Hizmetleri
WhatsApp İletişim

Hurda Alımı Yaptığımız Bölgeler

Sincan İlçesine bağlı Malıköy, Malıköy Osb ve Temelli bölgelerinin tamamından hurda alımı yapıyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Malıköy Hurdacı

Malıköy Hurdacı

Malıköy Hurdacı

Malıköy Hurdacı

Malıköy Hurdacı