Firmamız Göktuğ Hurda Metal' e ait Kurumsal Bilgilerimiz, Kuruluş yapımız, vizyon, misyon ve firma değerlerine ait bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

KURUMSAL BİLGİLERİMİZ

Kurumsal Bilgilerimiz

Kurumsal Bilgilerimiz

Hakkımızda:

Firmamız Göktuğ Hurda Metal, Ankara Merkez ve İlçeleri ile civar illerde bulunan metal hurdaların geridönüşümünü sağlamak, bu yöntemle çevre ve doğayı korumak, alım-satım işlemleri ile ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve istihdam alanı oluşturmak amacıyla "Arif GÖK" tarafından kurulmuştur.

Giderek kirlenen dünyamızı bu süreçten korumanın en önemli yollarından biri hurda ve atıkların geri dönüşümü olduğuna inanan firmamız Göktuğ Metal Hurda, dünyayı daha güzel bir yer haline getirebilmek adına hurdalarınızı toplayarak geri dönüşüme kazandırıyor, bu sayede çevreye ve ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.

İşinin uzmanı kadromuz, tam donanımlı ekiplerimiz ve araçlarımız ile Ankara Sincan, Etimesgut, Çankaya, Yenimahalle, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Gölbaşı, Beypazarı ile civar İl ve İlçelerin Hurda Metal Geri Dönüşüm Projeleri için hizmetinizdeyiz.


İŞİMİZİ SEVEREK YAPIYORUZ!

Biri yada birilerinin aksine, yaptığımız işi sadece maddi gelir olarak görmeyip, aynı zamanda çevre temizliliği sağladığımız ve milli ekonomiye destek olduğumuzun bilincinde olduğumuz için işimizi seviyoruz.


İŞİMİZİN UZMANIYIZ!

Hurda ve geri dönüşüm sektörüne yıllarını adamış olan firmamız, hurda ve hurdacılık sektörünü çok iyi bilen, piyasayı yakından takip eden, arz ve talep dengelerini çok iyi koruyan bir yapıya sahiptir.


UYGUN FİYATA KALİTELİ HİZMET SUNUYORUZ!

Demir, Bakır, Alüminyum, Sarı Pirinç, Çinko ve Krom Paslanmaz içeren metal hurdaları alırken piyasanın en üst fiyatını veriyor, yıkım ve söküm işlerinde piyasanın en alt fiyatıyla hizmet veriyoruz. Bu sayede daha çok çalışıp, daha mutlu müşteri portföyü oluşturuyoruz.


Vizyonumuz:

Her türlü hurda metali geri dönüşüm ile yeniden kazanımını sağlayarak ülke ekonomisine kazandırmak. Bu yolla Ülkemizin ekonomik ve finansal büyümesinde söz sahibi olmak.
Misyonumuz:

Daha yeşil ve yaşanılabilir bir dünya için, çocuklarımıza aydınlık bir gelecek bırakmak adına hammaddelerin yeniden kazanım yöntemiyle, doğal güzelliklerimizin korunmasını sağlamaktır.

Firmamızın öncelikli hedefi; sektöründe edindiği yeri uzun yıllar korumak, kendine ve çevresine sürekli fayda sağlayabilmektir. Bizimle çalışma ayrıcalığını yaşayan tüm müşterilerimizin memnuniyeti bizim için büyük önem taşımaktadır.

Hep birlikte ülkemize güç, çevremize değer katalım. İnsanlığa ve en başta çocuklarımıza mutlu yarınlar bırakalım.

Müşteri Hizmetleri
WhatsApp İletişim

.

Beypazarı Hurdacı