Batıkent Hurdacı, ankara batıkent hurdacılar, Yenimahalle hurda alımı numarası Ankara telefonu fiyatları fiyatı alanlar Demir Bakır Alüminyum Sarı Pirinç, Hurdacılık, Motor Kablo, Çinko, Krom Paslanmaz, Beyaz Eşya, Akü, Kompozit Kombi Klima, Hurda Çamaşır Makinası Buzdolabı, Fırın, Bulaşık Makinası, Derin Dondurucu

BATIKENT HURDA ALIMI

Batıkent Hurdacı

Batıkent Hurdacı

Batıkent Hurdacı, Ankara Batıkent Hurdacı hurdacılar, hurda alımı, numarası, Ankara, telefonları, telefonu fiyatları fiyatı alanlar, Demir Bakır Alüminyum Sarı Pirinç, Hurdacılık, Motor Kablo, Çinko, Krom Paslanmaz, Beyaz Eşya, Akü, Kompozit Kombi Klima, Hurda Çamaşır Makinası Buzdolabı, Fırın, Bulaşık Makinası, Derin Dondurucu alımı yapılır.

BATIKENT HURDACI

Firmamız Göktuğ Hurda Metal, Batıkent semtinin tüm bölgelerinden hurda alımı yapmaktadır.

Ankara Batıkent Hurdacı, Yenimahalle Batıkent Hurdacı, Batıkent Hurdacılar, Batı Sitesi hurdacılar ve civar yerlerde hurdacılık yapan tüm hurda firmalarından daha yüksek hurda fiyatları veren firmamız, hurda alımında nakit ödeme yapmaktadır.

Ankara genelinde faaliyet gösteren firmamız her çeşit metal hurda alımı yapmaktadır. Hurdanın miktarı ve niteliği ile orantılı olarak civar il ve ilçelerden de hurda alımı yapmaktayız.

Elinizde bulunan her nevi Demir Hurdası, Hurda Demir, Bakır Hurdası, Hurda Bakır, Alüminyum Hurdası, Hurda Alüminyum, Sarı Hurdası, Hurda Sarı Pirinç, Kablo Hurdası, Hurda Kablo, Kompozit Hurdası, Hurda Kompozit, Beyaz Eşya Hurdası, Hurda Beyaz Eşya, Akü Hurdası, Hurda Akü, Motor Hurdası, Hurda Motor, Çinko Hurdası, Hurda Çinko ve Krom Hurdası, Hurda Krom Paslanmaz satmak isterseniz aşağıdaki telefon numarasından yada WhatSapp hattından bizlere ulaşarak Hurdacı talebinde bulunabilirsiniz.

Talebiniz üzerine firmamıza ait araç ve personelden adresinize en yakın ekibimiz yönlendirilerek hurdalarınız değerinde alınır, nakit ödeme yaparız.

Müşteri Hizmetleri
WhatsApp İletişim

Hurda Alımı Yaptığımız Bölgeler

Yenimahalle İlçesine bağlı Batıkent yada yeni adı ile Batı Sitesi semtinin tüm bölgelerinden hurda alımı yapıyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Batıkent Hurdacı

Batıkent Hurdacı

Batıkent Hurdacı

Batıkent Hurdacı

Batıkent Hurdacı